Останні новини
ІІІ Всеукраїнська виставка професіоналів і компаній розвитку особистості PSY & COACH EXPO!
Запрошуємо на третю Всеукраїнську виставкупрофесіоналів і компаній розвитку особистостіPSY & COACH EXPO!09 листопада 2019 року портал професіоналів розвитку особистості Websmart.Center запрошує на виставку освітніх і консультаційних послуг PSY & COACH EXPO!Виставка PS...
Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії.
Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти!  Перший модуль планується на 25-27 жовтня 2019 року. Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії. Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти! Курс спрямований на озн...
“ВСІ БАРВИ АРТ-ТЕРАПІЇ”
Чекаємо на Вас на І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАРТ-ТЕРАПІЇ", який відбудеться 20 жовтня 2018 року. В нас є можливість обмінятисядосвідом, доторкнутися до мистецтва і надзвичайно провести разом час! На І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАР...

АРТ-КАЛЕЙДОСКОП ВІТАЄ ДРУЗІВ „ВІТЕР ЗМІН: КРИЗА ЯК РЕСУРС РОЗВИТКУ” з 15 по 22 серпня 2014 року у живописному куточку нашої України на березі Азовського моря

Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця 

Інститут соціальної та політичної психології НАПН України 

Арт-терапевтична асоціація

І ЗНОВУ – АРТ-КАЛЕЙДОСКОП ВІТАЄ ДРУЗІВ

„ВІТЕР ЗМІН: КРИЗА ЯК РЕСУРС РОЗВИТКУ”

з 15 по 22 серпня 2014 року

у живописному куточку нашої України на березі Азовського моря

Ми змінили місце проведення, але ми завжди раді спілкуванню з Вами!

Арт-калейдоскоп – це унікальна можливість поєднати приємне з корисним – чудовий відпочинок з самопізнанням та розвитком. Це новітня форма навчання: учасники отримують можливість як долучитися до нового емоційного досвіду, так і навчитися новим технологіям мультімодальної арт-терапії.

Калейдоскоп – тому що впродовж 7 днів з учасниками працюють різні тренери та терапевти, використовуючи різні технології арт-терапії: від шаманського танцю та дзен-живопису до конструювання та поезії, від малювання до ліплення та боді-арту. Але усіх об’єднує загальна тема. Ми живемо в унікальні години, коли світ змінюється дуже швидко! Чи завжди ми готові до змін? Чи можемо прокинутися зранку зовсім іншими? Що нам треба для внутрішніх змін? Як створити для себе середовище постійного розвитку? Віднайти ресурси для розвитку Ви зможете на арт-калейдоскопі, занурившись у казковий світ арт-терапії.

Участь в Арт-калейдоскопі дозволить:

  • отримати задоволення від творчого процесу;
  • включити глибинні творчі ресурси самореалізації;
  • запустити механізми самозцілення та розвитку;
  • познайомитися з різними підходами в арт-терапії;
  • а також – знайти нових друзів та однодумців.

Арт-калейдоскоп дає кожному учаснику простір для вільного креативного пошуку, саморозкриття, інтеграції внутрішнього тілесного та емоційного досвіду. Ця програма – для тих, хто бажає налагодити свої взаємовідносини з коханими чоловіками та жінками, досягти гармонії у стосунках в родині, навчитися, як виховати дітей в любові. Для тих, хто жадає пізнання, відкриття, спонтанності, або для тих, хто хоче розкрити в собі цей потенціал.

Дизайн арт-калейдоскопу: ранкова група (3 години), вечірня група (3 години), вечірня динамічна група (1 година). Удень – відпочинок, екскурсії. Для дітей плануються спеціальні окремі заняття.

Для Вас працюють провідні тренери та терапевти Арт-терапевтичної асоціації, що мають більш ніж 10-річний досвід використання арт-терапії, працюють у різних підходах та парадигмах, володіють багатьма арт-терапевтичними методами та технологіями.

А ЩЕ – МОРЕ, СОНЦЕ, ПРИРОДА І ТВОРЧІСТЬ.

Місце проведення арт-калейдоскопу: о. Бірючий, Азовське море, сел. Кирилівка.

Учасники отримують сертифікати  ВГО „Арт-терапевтична асоціація”

Вартість участі: За попередньої оплати до 10 липня – 1350 грн.; до 10 серпня – 1500 грн., на місці – 1700 грн. Для студентів знижка – 10%. Для членів ВГО “Арт-терапевтична асоціація” – спеціальні знижки.

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА!

Додаткова інформація на сайтах: http://www.art-therapy.org.uahttp://www.maluma.com.ua

та за телефонами: +38(098)425-1609 (Ольга); +38(097)349-2018; (063)8163750 (Тетяна).

Реєстрація в електронному виглядіartkazantip@gmail.com

Є можливість безготівкової сплати участі: ПриватБанк, № картки 5168742343939165, 

Плетка Ольга Тарасівна

Проживання. Ми знайшли чудове місце для проживання! Це база відпочинку «Золотий Беріг» розташована на Азовському морі Запорізької області Якимівського району сел. Кирилівка на території екологічно чистого місця – Азово-Сиваського державного заповідника, з унікальною флорою й фауною. Відсутність стічних виробничих і каналізаційних викидів, віддаленість бази від інших місць відпочинку, пологий, піщаний берег, надзвичайно свіже, чисте морське повітря, наповнений ароматами трав, чиста морська вода робить цю базу єдиної у своєму роді й, воістину, райським куточком для тих, хто шукає спокій, тишу, відпочинок.

Яким словам під силу передати свіжість морського світанку й шляхетний багрянець заходу, коли здається, що сонце повільне опускається в розплавлене золото? Як описати аромат морського бризу, що п’янить сильніше молодого вина? Що сказати про гру сонячних відблисків на лусці тріпотливої риби? Як передати те неповторне відчуття волі й захвату, яке охоплює кожного, хто хоч раз у житті відвідав «Золотий беріг» на Бірючим? База відпочинку «Золотий беріг» – це скарб, який не потрібно шукати.

Вартісь проживання: Дерев’яні будиночки, кімната на 2-х, зручності на території – 55 грн. за добу з людини; на 3-х, холодильник, кондиціонер, зручності на території – 75-90 грн. за добу з людини; 2-х эт. корпус – двомісні номери, кондиціонер, бойлер, зручності в номері, ел. чайник, чашки, лоджія – 150 грн. за добу з людини; блок з двох двомісних номерів – 125 грн. за добу з людини;

харчування – 100 грн. в день (20/50/30), можна все окремо (без сніданку, вечері).

Проживання та харчування учасники сплачують самостійно

Деталі Ви можете дізнатися на сайті бази:

http://zolotojbereg.kirillovka.com.ua/

Замовляти проживання треба заздалегідь!!!!
У заявці обов’язково вказуйте, яких умов проживання Ви потребуєте!

На території є кафе з кулінарією, магазин із сезонними овочами й фруктами, молочними та м’ясними продуктами. Всі відстані вимірюються кроками!

А ще нам дуже сподобалося почуття гумору власників бази відпочинку!
Ніякі незручності цього не зможуть переважити!