Останні новини
ІІІ Всеукраїнська виставка професіоналів і компаній розвитку особистості PSY & COACH EXPO!
Запрошуємо на третю Всеукраїнську виставкупрофесіоналів і компаній розвитку особистостіPSY & COACH EXPO!09 листопада 2019 року портал професіоналів розвитку особистості Websmart.Center запрошує на виставку освітніх і консультаційних послуг PSY & COACH EXPO!Виставка PS...
Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії.
Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти!  Перший модуль планується на 25-27 жовтня 2019 року. Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії. Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти! Курс спрямований на озн...
“ВСІ БАРВИ АРТ-ТЕРАПІЇ”
Чекаємо на Вас на І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАРТ-ТЕРАПІЇ", який відбудеться 20 жовтня 2018 року. В нас є можливість обмінятисядосвідом, доторкнутися до мистецтва і надзвичайно провести разом час! На І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАР...

Курс підвищення кваліфікації «Теорія і практика арт-терапії: розмаїття підходів» 2020 рік

Курс підвищення кваліфікації

«Теорія і практика арт-терапії: розмаїття підходів»
ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

Курс спрямований на ознайомлення психологів з практикою застосування арт-терапевтичних технологій у консультуванні та психотерапії. Особлива увага приділяється розвитку тілесної й емоційної чутливості, а також умінню по-творчому вирішувати терапевтичні й дидактичні завдання.

Курс призначений для практичних і медичних психологів, соціальних працівників, педагогів, студентів старших курсів психолого-педагогічних спеціальностей і представників творчих професій.

Основна мета: оволодіти теорією та практичними навиками роботи з методами арт-терапії; розкрити особистісний потенціал учасників програми.

Основні завдання:

  • Набути досвід практичного застосування арт-терапії в групі.
  • Оволодіти вмінням інтерпретувати, прогнозувати, корегувати поведінку іншої людини, спираючись на невербальні компоненти людського буття та продукти арт-діяльності.
  • Розвити емпатію, саморефлексію, сформувати професійну свідомість та етику.
  • Покращити суб’єктивне самопочуття та укріпити психічне здоров’я.

Навчальна програма розрахована щонайменш на 460 годин

Студенти обирають для вивчення один з напрямів спеціалізації: танцювально-рухова терапія, казкотерапія, арт-терапія в роботі із сім’єю та подружжям, арт-терапія в подоланні психічної травми, арт-терапія в роботі з психосоматикою, музична терапія, драматерапія. Пропонуються інші додаткові теми для поглибленого вивчення. Програма передбачає участь в тренінгах особистісного зростання та супервізіях, індивідуальну та групову терапію, творчі завдання. 

Команда провідних фахівців Асоціації пропонує своє авторське бачення навчання арт-терапії, де класичні методи доповнюються новаторськими, утворюючи науково-обґрунтований навчальний комплекс. Серед викладачів О.А. Бреусенко-Кузнєцов, доц., доктор психол. н.; О.Л. Вознесенська, ст. н. с., к. психол. н; Л.В. Мова, доц., к. психол. н., О.М. Скнар, ст. н. с., к. психол. н., М.Ю. Сидоркіна, к. психол. н., Л.В. Галіцина, Ю.Д. Гундертайло, Н.О. Єщенко, Жабко Н.Л., Львов О.О., Рубан В.В., Ю.М. Скібицька та ін.

За підсумками навчання видається державне свідоцтво з підвищення кваліфікації та сертифікат ВГО “Арт-терапевтична асоціація”

Програма складається з триденних модулів аудиторних занять (по 24 години),
супервізій та особистої терапії. 

Групи у Києві, Харкові та Львові

Зарахуванню на навчання передує співбесіда та анкетування.

Додаткова інформація: art.therapy1@gmail.com;

067-5021030; 050-8350818 Ольга

Більш детальна інформація на нашому сайті: http://art-therapy.org.ua

Група у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/158280630927838

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ