Останні новини
ІІІ Всеукраїнська виставка професіоналів і компаній розвитку особистості PSY & COACH EXPO!
Запрошуємо на третю Всеукраїнську виставкупрофесіоналів і компаній розвитку особистостіPSY & COACH EXPO!09 листопада 2019 року портал професіоналів розвитку особистості Websmart.Center запрошує на виставку освітніх і консультаційних послуг PSY & COACH EXPO!Виставка PS...
Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії.
Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти!  Перший модуль планується на 25-27 жовтня 2019 року. Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії. Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти! Курс спрямований на озн...
“ВСІ БАРВИ АРТ-ТЕРАПІЇ”
Чекаємо на Вас на І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАРТ-ТЕРАПІЇ", який відбудеться 20 жовтня 2018 року. В нас є можливість обмінятисядосвідом, доторкнутися до мистецтва і надзвичайно провести разом час! На І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАР...

Написати нам Пошук: Навчання Арт-терапія ІV Фестиваль психології та психотерапії в м. Чернівці

Друзі та колеги, запрошуємо Вас на

ІV Фестиваль психології та психотерапії

в м. Чернівці

Дата: 1-3 листопада 2013 року

Місце проведення: м. Чернівці, вул. Достоєвського, Гімназія №7

Початок  1 листопада (п’ятниця) о 13:00 (13:00-14:00 – реєстрація учасників).

Організатори: Головіна Альона, Кіщук Микола, Толочко Ірина.

Ми прагнемо посилити інтерес до теоретичного пізнання й практичного застосування надбань сучасної психології та психотерапії в особистому та професійному житті кожної зацікавленої людини.

Наша Мета: створення творчого простору для презентації роботи психологів, психотерапевтів, бізнес-тренерів нашого міста, області та України. Популяризація практичної психології та психотерапії, розвиток психологічної культури населення нашого регіону.

Формат: протягом 3-х днів для всіх бажаючих – лекції, практичні майстер-класи, ворк-шопи, тренінги, презентації соціально-психологічних програм, тематичні «круглі столи», авторські та творчі майстерні фахівців міста, регіону та запрошених гостей з усієї України. Майстри презентують свої заходи перед аудиторією протягом 3-5 хв. Заходи проводяться у паралелях, по 8-10 майстрів в кожній (захід триває 1,5-2 години). Протягом одного дня відбувається 3-4 паралелі заходів. Учасники самі обирають тему та Майстра з-поміж багатьох запропонованих в одній паралелі.

Загальна інформація про Фестиваль:

 • Тематика заходів охоплює найактуальніші теми життя сучасної людини: пізнання свого внутрішнього світу, ідентичність,  чоловік і жінка, жіночність, тілесність, сексуальність, сім’я, вагітність, діти, стосунки з підлітками, залежності, страхи, спілкування, конфлікти, стресостійкість, психосоматика, ресурси, гроші, лідерство, самореалізація, кар’єрне зростання, успіх та багато-багато іншого.
 • Для дітей (від 5 років) та підлітків відкриті спеціально-організовані психологічні групи на час всіх заходів фестивалю. Кожна група матиме своїх Майстрів, цікаву та змістовну програму; 
 • Для бажаючих – можливість придбати психологічну літературу та корисні речі для розуму і душі;
 • Нагода побачити та знайти Свого Майстра, зустріти однодумців, отримати нові враження та відкрити для себе нові можливості..!

Вартість білета:

Загальна для учасників і тренерів

До 1 жовтня 2013

З 2 жовтня 2013

З 1 листопада «на місці»

 

300 грн.

 

 

350 грн.

 

400 грн.

Для студентів денної форми навчання*

До 1 жовтня 2013

З 2 жовтня 2013

З 1 листопада «на місці»

 

200 грн.

 

 

250 грн.

 

300 грн.

Вартість білету на 1 день Фестивалю: 150 грн.

* – про систему знижок дізнавайтесь у представників та менеджерів проекту.

Білети можна придбати у організаторів, представників та менеджерів Фестивалю!!!

Вартість участі дитини у дитячій (від 5 років) чи підлітковій групі – 200 грн. за три дні, або 80 грн. в день.

Додаткова інформація:

 • Про дитячу групу – Валентина Кузіна-Рудан – 066 30 42 898. 
 • Про підліткову групу – Ірина Корчак – 050 28 65 874.

Якщо ви готові стати регіональним представником Фестивалю у нашому місті, районах області чи інших містах України – зв’яжіться з організаторами – ми будемо раді взаємовигідній співпраці!!!

Контакти організаторів: 

Альона Головіна – 050 733 37 38, aliona_vg@mail.ru

Кіщук Микола – 050 95 10 654, kishchuk@gmail.com

Толочко Ірина – 095 33 707 16, lira.tol@gmail.com

Основний E-mail для учасників: Psifest@i.ua

Наші групи в соціальних мережах:

http://www.facebook.com/groups/Psifest/
http://vk.com/club29288713
http://www.odnoklassniki.ru/psifest

Інформація для Майстрів:

 • Майстер має можливість провести 2 заходи. Можливість проведення більшої кількості заходів обговорюється з організаторами.
 • Заходи Фестивалю за змістом мають бути в контексті психології і психотерапії. За формою – на вибір Майстра: лекція, практичний майстер-клас, ворк-шоп, авторська майстерня, презентація тренінгової програми, балінтовська група, інтервізійна, супервізійна група, «круглий стіл» тощо. Тривалість заходу: 1,5-2 години.
 • Заповнені тренерські заявки відсилати до 20 жовтня 2013 року на електронну адресу: lira.tol@gmail.com – Ірина Толочко.
 • Форма Тренерської Заявки в Додатку №1.
 • Оплата участі у фестивалі:

Майстер оплачує свою участь (відповідно до табл. оргвнесків) або !!! допомагає нам у інформаційній підтримці фестивалю та розповсюджені білетів. 

 • Для бажаючих працювати Майстром у Паралелі Дебютів: Ви працюєте у тандемі із обраним супервізором та окремо звертаєтесь до організаторів.

Бажаємо Вам і нам легкості, інтересу та приємних вражень!