Останні новини
ІІІ Всеукраїнська виставка професіоналів і компаній розвитку особистості PSY & COACH EXPO!
Запрошуємо на третю Всеукраїнську виставкупрофесіоналів і компаній розвитку особистостіPSY & COACH EXPO!09 листопада 2019 року портал професіоналів розвитку особистості Websmart.Center запрошує на виставку освітніх і консультаційних послуг PSY & COACH EXPO!Виставка PS...
Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії.
Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти!  Перший модуль планується на 25-27 жовтня 2019 року. Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії. Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти! Курс спрямований на озн...
“ВСІ БАРВИ АРТ-ТЕРАПІЇ”
Чекаємо на Вас на І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАРТ-ТЕРАПІЇ", який відбудеться 20 жовтня 2018 року. В нас є можливість обмінятисядосвідом, доторкнутися до мистецтва і надзвичайно провести разом час! На І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАР...

Їдемо разом відпочивати! МОРШИНСЬКІ АКВАРЕЛІ ПОЧУТТІВ – 2013

МОРШИНСЬКІ АКВАРЕЛІ ПОЧУТТІВ ‑ 2013

07 – 12 травня 2013 року

На схилі Карпатських гір вас чекає дивовижне курортне місто 14 століття, яке має мякий клімат і лагідну вдачу, імя йому Моршин.

Уся чарівність міста розкриється для вас тихими зимовими вечорами, коли ви пройдете невеличкими хвилястими вуличками, засніженими парковими алеями, відпочинете від суєти і галасу великого міста, скинете із себе щоденний тягар турбот і поринете у світ тиші, спокою і… цілющої води.

Подаруйте собі 5 весняних днів активно-розвивального відпочинку, які ви проведете з великою приємністю і користю для себе на чудовому бальнеологічному курорті мальовничого Прикарпаття в м. Моршині.

Ці 5 днів ви зможете присвятити своєму розвитку на весняній  АРТ – мозаїці, відвідуючи майстер-класи унікальних тренерів, що представляють різні напрямки арт-терапії і мають неповторний, тільки їм притаманний стиль роботи.

Ці 5 днів ви зможете присвятити не лише своїй душі, а й своєму тілу – ви матимете нагоду відвідати сауни, масажі, отримати, за бажанням, різні спа-процедури і попити цілющої води.

Який активний відпочинок без екскурсії? – у дизайн нашої весняної АРТ-МОЗАЇКИ гармонійно вписалася екскурсія, в якій поєднано відвідування двох унікальних монастирів: Гошівський монастир та Манявський скит + вечеря у трапезній православного храму (вартість такої поїздки усього 100 грн.)

Гошівський монастир (1530 р.) – чоловічий монастир на Ясній горі. Має чудотворну ікону Гошовської Божої Матері 1737 р. та святу воду.

Манявський скит – енергетичний центр землі, православний чоловічий діючий монастир 1611 р., має 4 церкви, стародавню дзвіницю та 2 чудотворні ікони: Миколи чудотворця й Невипиваємої Чаші.

І все ж, чому весною і чому Моршин?Весна – час, коли у природі все пробуджується, і у наших душах проростає щось нове, а накопичене раніше набуває нових сенсів і значень. Весна – час реалізації нового та трансформації набутого досвіду, час нових стартів, реалізації нових проектів і нових звершень. Весняна АРТ-мозаїка – чудова нагода відчути підтримку й пізнати власну силу для руху вперед.Приїжджайте, ми вас там зустрінемо, влаштуємо

і спільно із вами створимо весняну казку «АКВАРЕЛІ ПОЧУТТІВ»

Яка весна без свята? – під час АРТ-мозаїки 2013 на вас чекає АКВАРЕЛЬНИЙ вернісаж…

Шановні друзі, заявки та попередня реєстрація є обов’язковими.

Дод. інформація: http://www.art-therapy.org.ua/www.maluma.com.ua

Тел.: (097)3492018 – Тетяна, (098)4251609 – Ольга, (098)5903304 – Людмила 

Електронна пошта: gold.star@bigmir.netolgapletka@mail.rugalalyu@mail.ruЯк доїхати? Їхати до з\д станції Стрий (14 км від Моршина) або ж до Львова (90 км від Моршина). До Моршина можна доїхати автобусом чи маршруткою.