Програма конференції

24.01.2019

Поспішайте зареєструватися! Та дивіться, як це було минулого року, в Галереї!

Арт-калейдоскоп “Любов та стосунки”, мис Казантип, м.Щьолкіно

з 9 по 17 серпня 2013 року

у живописному куточку нашої України на березі Азовського моря

Національний медичний університет ім. О.О. Богомольца 

Інститут соціальної та політичної психології НАПН України 

Арт-терапевтична асоціація

І ЗНОВУ – АРТ-КАЛЕЙДОСКОП ВІТАЄ ДРУЗІВ

Арт-калейдоскоп – це унікальна можливість поєднати приємне з корисним – чудовий відпочинок з само­пізнанням та розвитком. Це новітня форма на­вчан­ня: учасники отримують можливість як долучи­тися до нового емоційного досвіду, так і навчитися новим технологі­ям мультімо­дальної арт-терапії.

Калейдоскоп – тому що впродовж 7 днів з учасниками пра­цю­ють різні тренери та терапевти, використову­ючи різні технології арт-терапії: від шаманського танцю та дзен-живопису до конструю­ван­ня та поезії, від малювання до ліплення та боді-арту. Але усіх об’єднує загальна тема. Вона хвилює усіх людей, неза­лежно від їхньої статі та віку. Чому жінки та чоловіки не завжди розуміють один одного? І чому щасливі сім’ї зустрічаються у наші дні не так часто, як хотілось би? Як любити свою дитину? Віднайти відповіді для себе Ви зможете на арт-калей­дос­копі, зану­рив­шись у казковий світ арт-терапії.

В програмі арт-калейдоскопу – дзеркало взаємин чоловіків та жінок, дитячо-батьківські стосунки, робота з казками та міфами, які відоб­ра­жають несвідомий потяг до гармонії з іншими.

Участь в Арт-калейдоскопі дозволить:

  • отримати задоволення від творчого процесу;
  • включити глибинні творчі ресурси самореалізації;
  • запустити механізми самозцілення та розвитку;
  • познайомитися з різними підходами в арт-терапії;
  • а також – знайти нових друзів та однодумців.

Арт-калейдоскоп дає кожному учаснику простір для вільного креа­тивного пошуку, саморозкриття, інтеграції внутрішнього тілесного та емоційного досвіду. Ця програма – для тих, хто бажає налагодити свої взаємовідносини з коханими чоловіками та жінками, досягти гармонії у сто­сунках в родині, навчитися, як виховати дітей в любові. Для тих, хто жадає пізнання, відкриття, спонтан­ності, або для тих, хто хоче розкрити в собі цей потенціал.

Дизайн арт-калейдоскопу: ранкова група (3 години), вечірня група (3 години), вечірня динамічна група (1 година). Удень – відпочинок, екскурсії. Для дітей плануються спеціальні окремі заняття.

Для Вас працюють провідні тренери та терапевти Арт-терапе­втич­ної асоціації, що мають 10-річний досвід використання арт-тера­пії, працюють у різних підходах та парадигмах, володіють багатьма арт-терапевтичними методами та технологіями.

А ЩЕ – МОРЕ, СОНЦЕ, ПРИРОДА І ТВОРЧІСТЬ.

Місце проведення арт-калейдоскопу: Крим, мис Казантип, Азовське море, м. Щелкино.

Гарантований сертифікат від ВГО „Арт-терапевтична асоціація”.

Вартість участі:

За попередньої оплати до 1 липня – 1350 грн. (125 EURO); до 10 серпня – 1500 грн. (140 EURO). Для студентів знижка – 100 грн. Для членів ГО “Арт-терапевтична асоціа­ція” – спеціальні знижки.

Проживання: у приватному секторі 5–10 $ день, харчування – самостій­но, дозвілля – на розсуд учасників.

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА!

Додаткова інформація на сайтах: http://www.art-therapy.org.uahttp://www.maluma.com.ua

та за телефонами: +38(098)425-1609 (Ольга); +38(097)349-2018 (Тетяна).

Реєстрація в електронному виглядіart.therapy1@gmail.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *