Програма конференції

24.01.2019

І ЗНОВ – ВЖЕ ВТРЕТЄ – АРТ-КАЛЕЙДОСКОП ВІТАЄ ДРУЗІВ

Лабіринти стосунків

з 12 по 20 серпня

у живописному куточку нашої України на березі Азовського моря

Арт-терапевтична асоціація презентує 

За підтримки

Інституту соціальної та політичної психології НАПН України

та Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця

І ЗНОВ – ВЖЕ ВТРЕТЄ – АРТ-КАЛЕЙДОСКОП ВІТАЄ ДРУЗІВ

Лабіринти стосунків

з 12 по 20 серпня

у живописному куточку нашої України на березі Азовського моря

Арт-калейдоскоп – це унікальна можливість поєднати приємне з корисним – чудовий відпочинок з само­пізнанням та розвитком. Це новітня форма на­вчан­ня: учасники отримують можливість як долучи­тися до нового емоційного досвіду, так і навчитися новим технологі­ям мультимодальної арт-терапії. 

Калейдоскоп – тому що впродовж 7 днів (з відпочинком та екскурсіями на 4й день) з учасниками пра­цю­ють різні тренери та терапевти, використо­ву­ю­чи різні технології арт-терапії: від шаманського танцю та живопису У-Син до конструю­ван­ня та поезії, від малювання до ліплення та боді-арту. І усіх об’єднує загальна тема, що хвилює усіх людей, неза­лежно від їхніх статі та віку. Чому чоловіки та жінки не завжди розуміють один одного? І чому щасливі сім’ї зустрічаються у наші дні не так часто, як хотілось би? Що є любов до себе, до партнера, до дитини? І як любити свою дитину? Віднайти відповіді для себе Ви зможете на арт-калей­дос­копі, зану­рив­шись у казковий світ арт-терапії.

В програмі арт-калейдоскопу – дзеркало взаємин чоловіків та жінок, дитячо-батьківські стосунки, ро­бо­та з казками та міфами, які відоб­ра­жають несвідомий потяг до гармонії з іншими.

Участь в Арт-калейдоскопі дозволить: 

  • отримати задоволення від творчого процесу;
  • включити глибинні творчі ресурси самореалізації;
  • запустити механізми самозцілення та розвитку;
  • познайомитися з різними підходами в арт-терапії;
  • а також – знайти нових друзів та однодумців.

Арт-калейдоскоп дає кожному учаснику простір для вільного креа­тивного пошуку, саморозкриття, інтеграції внутрішнього тілесного та емоційного досвіду. Ця програма – для тих, хто бажає налагодити свої взаємовідносини з коханими чоловіками та жінками, досягти гармонії у сто­сунках в родині, навчитися, як виховати дітей в любові. Для тих, хто жадає пізнання, відкриття, спонтан­ності, або для тих, хто хоче розкрити в собі цей потенціал.

Дизайн арт-калейдоскопу: ранкова група (3 години), вечірня група (3 години), вечірня динамічна група (1 година). Удень – відпочинок, екскурсії. Для дітей плануються спеціальні окремі заняття.

Для Вас працюють провідні тренери та терапевти Арт-терапе­вти­ч­ної асоціації, що мають більш ніж 10-річний досвід використання арт-тера­пії, працюють у різних підходах та парадигмах, володіють багатьма арт-терапевтичними методами та технологіями.

А ЩЕ – МОРЕ, СОНЦЕ, ПРИРОДА І ТВОРЧІСТЬ.

Місце проведення арт-калейдоскопу: Крим, мис Казантип, Азовське море, м. Щелкино. Проїзд: поїзд „Київ-Керч” („Київ-Феодосія” через Джанкой) або „Москва-Керч” до станції „Сім колодязів” (м. Леніно), потім автобусом (15-20 хвилин) до м. Щелкино.

Вартість:

При попередній оплаті до 1 червня – 1000 грн. (100 EVRO); до 1 липня – 1100 грн. (110 EVRO); до 1 серпня – 1200 грн. (120 EVRO). Для студентів знижка 100 гривень. Для членів ГО «Арт-те­рапевтична асоціація» – спеціальні знижки.

Гарантований сертифікат від ГО „Арт-терапевтична асоціація”.

ПОПЕРЕДНЯ  РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА!

Додаткова інформація за телефоном: +38(098)4251609 (Ольга), +38(097)3492018 (Тетяна)

Реєстрація в електронному вигляді: art.therapy1@gmail.com

Оргкомітет Арт-калейдоскопу залишає право вносити зміни до змісту програми та з оргпитань.

Відгуки з попередніх Арт-калейдоскопів!

Фотографії – дивиться в Галереї!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *