Останні новини
ІІІ Всеукраїнська виставка професіоналів і компаній розвитку особистості PSY & COACH EXPO!
Запрошуємо на третю Всеукраїнську виставкупрофесіоналів і компаній розвитку особистостіPSY & COACH EXPO!09 листопада 2019 року портал професіоналів розвитку особистості Websmart.Center запрошує на виставку освітніх і консультаційних послуг PSY & COACH EXPO!Виставка PS...
Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії.
Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти!  Перший модуль планується на 25-27 жовтня 2019 року. Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії. Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти! Курс спрямований на озн...
“ВСІ БАРВИ АРТ-ТЕРАПІЇ”
Чекаємо на Вас на І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАРТ-ТЕРАПІЇ", який відбудеться 20 жовтня 2018 року. В нас є можливість обмінятисядосвідом, доторкнутися до мистецтва і надзвичайно провести разом час! На І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАР...

Вознесенська Олена Леонідівна

1969 року народження 

Кандидат психологічних наук.

Старший науковий співробітник

Професійні інтереси: арт-терапія, психологія сім’ї, психології розвитку особистості, практи­чна психо­ло­гія та психотерапія.

Арт-терапевт, президент ГО „Арт-терапевтична асоціація”, авторські розробки „Світ очами дитини” та „ Чоловік і його Жінка. Жінка та її Чоловік”.

Виконавчий директор ГО „Центр екології сім’ї”, керівник спільного с БДТ Подільського району м. Києва проекту „Батьківська педагогіка”, сімейний психо­терапевт, співавтор проекту „Школа майбутніх батьків” та унікального навчального курсу „Введення в перінатальну психологію та психологію свідо­мого батьківства”. Почесний член Асоціації Свідомого батьківства.

Стаж науково-дослідницької роботи більш ніж 18 років в Інституті соціальної та політичної психології Академії педагогічних наук України, Стипендіат Кабінету Міністрів України як молодий вчений, Подяка за особистий внесок у становлення і розвиток факультету психології, Почесна грамота Міністерства Освіти та Науки України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у під­го­тов­ку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність, Почесна Грамота Академії педагогічних наук України за вагомий особистий внесок у розвиток психологічної науки й освіти, багаторічну плідну наукову діяльність, цінний подарунок від Верховної ради України з нагоди ХХріччя Національної академії педагогічних наук України.

Доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Авторські курси: „Психологія мистецтва”, „Теорія та практика арт-терапії”, “Основи арт-терапії”.

Співавтор курсу підвищення кваліфікації “Теорія і практика застосування арт-терапії в освіті та соціальній сфері” НМЦ практичної психології та соціальної роботи НАПН України.

Автор більш ніж 130 друкованих праць в науковій та науко­во-популярній літера­турі. В тому числі – Навчально-методичного посібника “Учиться никогда не поздно. Учебник для неравнодушных родителей” (2012 рік), методичних рекомендацій “Творча взаємодія з дитиною: Методичні рекомендації для батьків” (у співавторстві з Сидоркіною М.Ю., 2009 рік) та “Арт-терапія в роботі практичного психолога: використання арт-технологій в освіті” (у співавторстві з Мовою Л.В.., 2007 рік)

Експерт редакції „Женского журнала здоровье”.