Останні новини
ІІІ Всеукраїнська виставка професіоналів і компаній розвитку особистості PSY & COACH EXPO!
Запрошуємо на третю Всеукраїнську виставкупрофесіоналів і компаній розвитку особистостіPSY & COACH EXPO!09 листопада 2019 року портал професіоналів розвитку особистості Websmart.Center запрошує на виставку освітніх і консультаційних послуг PSY & COACH EXPO!Виставка PS...
Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії.
Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти!  Перший модуль планується на 25-27 жовтня 2019 року. Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії. Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти! Курс спрямований на озн...
“ВСІ БАРВИ АРТ-ТЕРАПІЇ”
Чекаємо на Вас на І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАРТ-ТЕРАПІЇ", який відбудеться 20 жовтня 2018 року. В нас є можливість обмінятисядосвідом, доторкнутися до мистецтва і надзвичайно провести разом час! На І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАР...

НАЗАРЕНКО Тетяна Вікторівна

Керівник Чернигівського осередка ВГО “Арт-терапевтична асоціація”

Із травня 2002 р. і по теперішній час – тренінговий центр «Всесвітні Центри Взаємостосунків» – тренер.

З вересня 2006 р. і по теперішній час – Центр практичної психології й психоаналізу Imago — тренер, психолог-консультант.

Посадові обов’язки:

Розробка й проведення тренінгів спрямованих на створення команди, поліпшення особистісних якостей, розвиток навичок спілкування, підвищення самооцінки, розвиток психодіагностичних навичок.

Проведення внутрішнкорпоративної роботи зі співробітниками, спрямованої на поліпшення якості спілкування з клієнтами й залучення нових клієнтів.

Організація й супровід тренінгів.

Проведення тренінгу «Розуміння себе та інших» (теоретична основа тренінгу –індивідуальна психологія А. Адлера).

Проведення індивідуальних психодіагностичних і корекційних консультацій.

Освіта

Київський Університет ім. Тараса Шевченко — механіко-математичний факультет.

Київський інститут післядипломної освіти, спеціальність — арт-терапевт.

Чернігівський інститут післядипломного освіти, спеціальність — практична психологія.

Аспірантура Інституту соціальної  та політичної психології, Київ (тема дисертації присвячена комунікаційним стратегіям жінок).

Всесвітні Центри Взаємин, спеціальність — тренер.

Інститут психології ім. Г.С. Костюка, Вислохский інститут системних рішень, програма Сімейні розстановки за методом Б. Хеллінгера.