Останні новини
Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії.
Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти!  Перший модуль планується на 25-27 жовтня 2019 року. Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії. Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти! Курс спрямований на озн...
“ВСІ БАРВИ АРТ-ТЕРАПІЇ”
Чекаємо на Вас на І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАРТ-ТЕРАПІЇ", який відбудеться 20 жовтня 2018 року. В нас є можливість обмінятисядосвідом, доторкнутися до мистецтва і надзвичайно провести разом час! На І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАР...
БУКОВИНСЬКИЙ ФОРУМ АРТ-ТЕРАПІЇ
Хто ще не був вЧернівцях? Святкуємо день міста Чернівці разом з арт-терапією на БУКОВИНСЬКОМУ ФОРУМІАРТ-ТЕРАПІЇ "Дитинство. Творчість. Майбутнє" БУКОВИНСЬКИЙ ФОРУМ АРТ-ТЕРАПІЇ "Дитинство. Творчість. Майбутнє" з щорічним Всеукраїнськимнауково-практичним семінаром «Творче розмаїття ...

ГАЛІЦИНА Людмила Вікторівна

Головний редактор газети «Управління освітою» видавництва «Шкільний світ», арт-терапевт – психолог, відмінник освіти України, магістр з менеджменту організації, випускник Програми Американської Ради «OpenWorld», лауреат літературної премії ім. Грицька Чупринки, тренер міжнародних програм з педагогічної інноватики, випускник українсько-польського Проекту «Лідери освітніх ініціатив» (Міністерство освіти Польщі, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України) автор та упорядник більше 15 навчально-методичних книжок, автор 2 поетичних збірок і співавтор однієї доньки.

1964 року народження. Народилася і живе у Броварах. Закінчила Броварську середню школу №3. Має три вищі освіти (перша Київський університет імені Тараса Шевченка, друга-третя – факультет психології Університету менеджменту освіти, ЦІППО АПН України спеціальність —магістр з менеджменту організації; спеціальність — арт-терапевт).

Робота:

Державний музей літератури України — науковий працівник відділу фондів, старший науковий працівник та завідувачка сектором відділу інформаційно-масової роботи.

Український гуманітарний ліцей Київського державного університету імені Тараса Шевченка — заступник директора. Отримала відзнаку «Відмінник освіти України».

Русанівський ліцей м. Києва — директор.

Видавництво «Шкільний світ» працювала: заступник головного редактора газети «Управління освітою», головний редактор газети «Пан-Україна. Огляд». Експерт спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Програми розвитку ООН «Інновація та оновлення освіти для покращення добробуту та зниження рівня бідності» та багатьох інших проектів МФВ та ПРООН; заступник генерального директора видавництва «Шкільний світ».

2011 р. — Інститут соціальної та політичної психології НПНУ, ст. науковій співробітник.

Із 2007 — і по сьогодні — головний редактор газети «Управління освітою» видавництва «Шкільний світ».

Автор і розробник тренінгових програм з арт-терапії, веде цикл майстер-класів з арт-терапії в Київському міському будинку вчителя, проводить навчально-методичні тренінги для освітян всієї України.

Про себе:

«Люблю ВОДУ — земну (калюжі, водойми, озера, річки, моря, океани) і небесну (сніг, дощ, хмари, небо).

Творю, коли не можу не творити — це як політ за власні межі.

Іноді чую крила Ангела-охоронця за плечима, хоча знаю, що він зі мною завжди.

Вдячна батькам, що я є, друзям – за те, що вони — є; доньці — за те, що вона — не я, і шукає власний шлях; і кожному – за те, що Вчитель.

Вірю, що ми всі на Землі — одне велике ціле, і діти ноосфери.

Збираю все у свою життєву скриньку, останнім часом люблю збирати афоризми.

Радо поділюся з ВАМИ кількома:

«Посміхайтеся світу — і він посміхнеться у відповідь вам» Східна мудрість

«У цьому світі немає гарантій, є тільки можливості» Дуглас Макартур

«Для того, щоб мати майбутнє, необхідно бути готовим зробити щось нове» Пітер Друкер

«Вы здесь не просто для того, чтобы прожить жизнь. Вы здесь для того, чтобы наполнить жизнь изобилием, видением перспективы, духом надежды и свершений. Вы здесь для того, чтобы обогатить мир. И вы обкрадываете себя, если пренебрегаете этим» Вудро Вільсон 

Знайшла для себе визначення: «Я — запалювач зірок».