Останні новини
ІІІ Всеукраїнська виставка професіоналів і компаній розвитку особистості PSY & COACH EXPO!
Запрошуємо на третю Всеукраїнську виставкупрофесіоналів і компаній розвитку особистостіPSY & COACH EXPO!09 листопада 2019 року портал професіоналів розвитку особистості Websmart.Center запрошує на виставку освітніх і консультаційних послуг PSY & COACH EXPO!Виставка PS...
Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії.
Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти!  Перший модуль планується на 25-27 жовтня 2019 року. Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії. Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти! Курс спрямований на озн...
“ВСІ БАРВИ АРТ-ТЕРАПІЇ”
Чекаємо на Вас на І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАРТ-ТЕРАПІЇ", який відбудеться 20 жовтня 2018 року. В нас є можливість обмінятисядосвідом, доторкнутися до мистецтва і надзвичайно провести разом час! На І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАР...

ДЕРКАЧ Оксана Олексіївна

Деркач Оксана Олексіївна, 
кандидат педагогічних наук, 
доцент, докторант 
Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, 
Голова Правління Молодіжної громадської організації Науково-просвітницький цент інноваційних технологій розвитку особистості «АКОРД», керівник Вінницького осередка ВГО “Арт-терапевтична асоціація” 

У травні 2000 року закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю „Музичне мистецтво”. З 1 січня 2001 р. по 31 грудня 2003 р. навчалася в аспірантурі Київського національного університету культури і мистецтв. 18 грудня 2003 року захистила кандидатську дисертацію на тему: „Активізація пізнавальної діяльності школярів на початковому етапі навчання гри на струнно-смичкових інструментах. 
З 26 лютого 2004 року викладає у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського (кафедра педагогіки і методики початково навчання Інституту педагогіки та психології). 
Рішенням Вченої Ради університету від 27 лютого 2008 було висунуто на здобуття стипендії кабінету Міністрів для молодих науковців. Рішенням Кабінету Міністрів від 15 жовтня 2008 року було присуджено стипендію кабінету Міністрів для молодих науковців. 
З 1 листопада 2010 року – докторант Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Науковий консультант – доктор педагогічних наук, професор Тарасенко Галина Сергіївна. 

Коло наукових інтересів – 
• використання арт-педагогіки як інноваційної, особистісно орієнтованої та здоров’язберігаючої технології навчання та виховання школярів та студентської молоді у навчально-виховному процесі закладів освіти різного рівня акредитації; 
• підготовка вчителів, практичних психологів та соціальних педагогів до реалізації діагностичного, психокорекційного, розвивального, психогігієнічного та виховного потенціалу арт-педагогіки та атр-терапії. 
За результатами наукових пошуків видруковано більше 30 статей у наукових часописах провідних вищих навчальних закладів, зокрема – Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова, Луганського національного університету ім. Т.Шевченка, Запорізького національного університету, Київського національного університету культури і мистецтв, Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського, Чорноморського державного університету ім. П.Могили, Кримського гуманітарного університету, Кримського інженерно-педагогічного університету та ін. 
З метою забезпечення курсів „Педагогіка творчості”, „Основи арт-терапії” та „Основи сценічного та екранного мистецтва” видруковано серію навчально-методичних посібників: 
1. Деркач О. Педагогіка творчості: Арт-терапія на допомогу вчителю, вихователю, практичному психологу. – Вінниця: ВДПУ, 2006. – 60 с. 
2. Деркач О. Педагогіка творчості: Казкотерапія на допомогу вчителю, вихователю, практичному психологу. – Вінниця: ВДПУ, 2008. – 48 с. 
3. Деркач О. Педагогіка творчості: Музична терапія на допомогу вчителю, вихователю та практичному психологу. – Вінниця: ВДПУ, 2009. – 65 с. 
4. Деркач О. У гості до Мельпомени: Частина І: Становлення та розвилок театрального мистецтва. – Вінниця: ВДПУ, 2010.- 155 с.