Останні новини
ІІІ Всеукраїнська виставка професіоналів і компаній розвитку особистості PSY & COACH EXPO!
Запрошуємо на третю Всеукраїнську виставкупрофесіоналів і компаній розвитку особистостіPSY & COACH EXPO!09 листопада 2019 року портал професіоналів розвитку особистості Websmart.Center запрошує на виставку освітніх і консультаційних послуг PSY & COACH EXPO!Виставка PS...
Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії.
Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти!  Перший модуль планується на 25-27 жовтня 2019 року. Відкрито набір в нову групу навчання арт-терапії. Оновлений курс наближено до стандартів європейської освіти! Курс спрямований на озн...
“ВСІ БАРВИ АРТ-ТЕРАПІЇ”
Чекаємо на Вас на І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАРТ-ТЕРАПІЇ", який відбудеться 20 жовтня 2018 року. В нас є можливість обмінятисядосвідом, доторкнутися до мистецтва і надзвичайно провести разом час! На І Київському форумі арт-терапевтичних практик "ВСІ БАРВИАР...

Київський форум арт-терапевтичних практик «ВСІ БАРВИ АРТ-ТЕРАПІЇ»

Всеукраїнська громадська організація «Арт-терапевтична асоціація»
та Інститут мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка

запрошують взяти участь у

Київському форумі арт-терапевтичних практик,


ВСІ БАРВИ АРТ-ТЕРАПІЇ
який відбудеться 20 жовтня 2018 року

Під час форуму ви отримаєте можливість познайомитися з різними напрямами та підходами в арт-терапії. Ми пропонуємо лекції, майстер-класи та лабораторії провідних фахівців України в галузі арт-терапії психологам-практикам, учителям, соціальним працівникам, вихователям, усім, хто цікавиться сучасними здобутками в царині арт-терапії.

Учасникам будуть представлені антропософська арт-терапія, ініціаційна арт-терапія, психодинамічна арт-терапія, постмодерністська, гештальт-орієнтована арт-терапія, гуманістична арт-терапія, трансперсональна арт-терапія, феноменологічна арт-терапія, фольклорна арт-терапія та ін.

На вас чекають понад п’ятдесят майстер-класів з музикотерапії, терапії образотворчим мистецтвом, танцювально-рухової терапії, драматерапії, бібліотерапії, медіа-арт-терапії, піскової арт-терапії, маскотерапії, мандалатерапії, боді-арт-терапії, вокалотерапії, звукотерапії, ігрової психотерапії, казкотерапії, кінотерапії, кольоротерапії, ландшафтної арт-терапії, легендотерапії, лялькотерапії, фелт-терапії, фототерапії, міфодраматерапії, а також знайомство з плейбек-театром.

Учасники форуму отримують сертифікати

Більше інформації можна отримати на сайті: http://www.art-therapy.org.ua

та в Фейсбук – група ВГО «Арт-терапевтична асоціація» https://www.facebook.com/groups/158280630927838/1092835660805659/

Попередня реєстрація: art.therapy1@gmail.com

Контактна особа (Київський університет імені Бориса Грінченка): Ткаченко Інна Ігорівна, тел.050 656 90 99, 044 295 34 89.

Адреса проведення заходу: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13б.

Організаційний внесок за участь у форумі становить 300 грн.

Отримувач платежу: Київський університет імені Бориса Грінченка

Код ЄДРПОУ: 02136554

Установа банку: ГУДКСУ в м.Києві

Код банку: 820019

Рахунок отримувача: 31554341148659

Призначення платежу: За участь у арт-терапевтичному форумі (ПІБ)

До участі в майстер-класах та лабораторіях допускаються лише учасники, які пройшли реєстрацію та внесли організаційний внесок.